top of page

SMYSLY & UDRŽITELNOST

Teplovodní podlahové topení

Podlahové chlazení

Fotovoltaika

Rekuperace vzduchu

Chytrá domácnost

Tepelné čerpadlo

Šetřiče vody (WC, umyvadlo)

Dřevěná terasa

Řadový dům. Krásný, praktický a nenáročný. S terasou na zahradě, komunitou sousedů a s parkovacím místem přímo před domem. Maximálně úsporný a kvalitně vybavený podle vašeho barevného vkusu – i v základním standardu.

(NAD)STANDARDNÍ PROVEDENÍ

Vaše bydlení, váš styl a vaše potřeby. Využijte možností nadstandardu a upravte si dům podle svého. Dolaďte barvu oken, design dveří či sanity. 

 

Zvyšte své bezpečí s rozšířením systému chytré domácnosti. Udělejte další krok k udržitelnosti a soběstačnosti díky solárním panelům na střeše a bateriovému úložišti. Dopřejte si posezení u krbu.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

petr@domovpodvinici.cz

Chodba: 

WC: 
Technická místnost: 

Obývací pokoj | Kuchyň: 

1.NP

2.NP

POZEMEK

8 390 000 Kč

Chodba a schodiště:

Pokoj 1: 
Pokoj 2:

Ložnice:

Koupelna:

Venkovní sklad: 

Celkem:* 

6,03 m²

2,40 m²
5,75 m²

38,62 m²​​

9,27 m²

10,68 m²
10,84 m²

16,33 m²

6,93 m²

5,02 m²​

116,28 m²

PARKOVÁNÍ

Zahrada (včetně terasy):

Zastavěná plocha domu:

Předzahrádka:

Celková plocha pozemku:

187,72 m²

68,82 m²

42,16 m²

304,63 m²

Parkovací stání

1

ŘADOVÝ DŮM 16D  |  4+kk  |  116,28 m²

*Do výpočtu je zahrnuta plocha svislých konstrukcí. Počítáme i technickou místnost pod schodištěm!

* „Celkem“ - plocha celkem znamená vnitřní půdorysnou plochu všech místností domu, včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř domu, která je vypočtenapřevážně dle nařízení vlády č. 366/2013 Sb. - odchylně od tohoto nařízení vlády je plocha schodiště v domě započítána do podlahové plochy 2. nadzemního podlaží domu a plocha technické místnosti umístěné pod schodištěm je započítána do podlahové plochy 1. nadzemního podlažídomu. Do výpočtu celkové plochy je dále započítána také plocha venkovního úložného prostoru, který se nachází mimo dům. Vzhledem k tomu je podlahová plocha domu vypočtená tímto způsobem (v položce Celkem) větší než součet podlahové plochy jednotlivých místností domu.

Poznámka: Plochy jednotlivých místností domu jsou pouze orientační. Vyobrazený nábytek a kuchyňská linka ani spotřebiče nejsou součástí domu. Přesné parametry domu budou specifikovány ve smlouvě. Developer si vyhrazuje právo na drobné úpravy parametrů domu. Případná změna dispozice nebo materiálů podléhá splnění obecně závazných stavebních a právních předpisů. Zobrazené formátování povrchu podlah je pouze grafický symbol.

Poznámka k vizualizacím: Všechny vizualizace na tomto webu včetně budoucí podoby veřejného prostranství jsou pouze orientační.

bottom of page